Szanowni Państwo

W 1989 roku w wyniku przemian społeczno ekonomicznych zaistniałych w kraju został założona Firma BeGeF. Od początku działalności wykorzystując nisze rynkową produkuje drążki i przeguby kuliste układów kierowniczych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz do ciągników, maszyn rolniczych i wózków widłowych.

Produkty te są w pełni współzamienne z częściami oryginalnymi i spełniają wszystkie stawiane im wymagania i parametry techniczne. Aktualnie w ciągłej produkcji i sprzedaży posiadamy ok. 300 wyrobów, których dystrybucją zajmuje się prawie 700 podmiotów gospodarczych na terenie całego kraju.

Oprócz szerokiej gamy wyrobów oferowanych przez firmę, zakład posiada Dział Narzędziowni, w którym wykonuje się usługi specjalne (na życzenie klienta). Produkty firmy BeGeF to gwarancja wysokiej jakości potwierdzona aktualnymi certyfikatami. Równolegle przygotowujemy się do rozpoczęcia wdrażania procedur ISO. Naszym celem nie jest jedynie oferowanie i dostarczanie wyrobów, ale przekazanie jak najbardziej bieżących i obiektywnych informacji oraz tendencji z rynku krajowego, co mamy nadzieję, ułatwi podejmowanie decyzji zainteresowanych odbiorców dotyczących warunków zakupu strategicznego dla siebie towaru. Zachęcając do współpracy pozostajemy z wyrazami szacunku.

Prezes Zarządu
Edmund Sulikowski

Zakład Produkcji Samochodowej BeGeF Malbork
ZAKŁAD PRODUKCJI SAMOCHODOWEJ