Oferta - Quady

Nr indeksu Nazwa wyrobu Typ Strona Nr OEM Zdjęcie
Nr indeksu Nazwa wyrobu Typ Strona Nr OEM Zdjęcie
374 Końcówka drążka M16x 1,5 gw. zew. P Comandos 200 Sport brak
375 Końcówka drążka M12 x 1,25 gw. wew "P" Comandos 250 brak
376 Końcówka drążka M12 x 1,25 gw. wew "L" Comandos 250 brak
377 Sworzeń wahacza Ø 32x L=8 wciskany Comandos 250 brak
378 Sworzeń wahacza Ø 32 x L=8 wciskany Quad 150 z homolog. brak
379 Końcówka drążka M16 x 1,5 gw. zew "P" Quad 150 z homolog. brak
384 Końcówka drążka M10 x 1,25 gw.zew. "P" Quad 150, 200 brak
385 Końcówka drążka M10 x 1,25 gw.zew. "L" Quad 150, 200 brak
386 Sworzeń wahacza M35 wkręcany Comandos brak
387 Tuleja met/gum zawieszeniaØ27,9/10 Quad 200 cm 3 brak
383 Sworzeń wah. dolnegoØ32 x L=20 wciskany Comandos 250 brak
390 Końcówka drążka M10 x 1 gw. Zew "P" Traper 250 brak
391 Końcówka drążka M10 x 1 gw. Zew "L" Traper 250 brak
388 Końcówka drążka M10 x 1,25 gw. Zew "P" Yamaha Gryzli 660/Suzuki brak
389 Końcówka drążka M10 x 1,25 gw. Zew "L" Yamaha Gryzli 660/Suzuki brak
392 Sworzeń wahacza Ø 32 L=12 wciskany Quad 150 LONCIN brak
394 Drążek kpl AIE 4-CROSS 200 Quad 150 LONCIN brak
397 Drążek kpl M10X1,25 L/P l=145 (388/389) Quad 150 LONCIN brak
398 Drążek kpl M10X1,25 L/P l=175 (388/389) Quad 150 LONCIN brak
399 Drążek kpl M10X1,25 L/P l=310 (388/389) Suzuki/LTZ 400 brak
399/1 Drążek R 14 l-312 M10 x 1,25 Suzuki/LTZ 401 brak
400 Końcówka dr.QUAD M12x1,25 gw.wew. P AMS NEWFORCE brak
401 Końcówka dr.QUAD M12x1,25 gw.wew. L AMS NEWFORCE brak
404 Końcówka dr.QUAD M18/M14 DWUSTOPNIOWY brak
405 Końcówka dr.QUAD M 12 gw.wew,,P" POLARIS brak
405/A Końcówka dr.QUAD M 12X1,5 gw.wew,,P" POLARIS brak
406 Końcówka dr.QUAD M 12 gw.wew ,,L" POLARIS brak
406/A Końcówka dr.QUAD M 12x1,5 gw.wew ,,L" POLARIS brak
407 Tuleja wahacza Ø21 x 50 POLARIS brak
408 Rolka napinacza łańcucha QUAD POLARIS brak
409 Ramię napinacza łańcucha QUAD POLARIS brak
410 Sprężyna napinacza łańcucha QUAD POLARIS brak
408/1 Rolka napinacza łańcucha QUAD NEWFORCE 250 brak
409/1 Ramię napinacza łańcucha QUAD NEWFORCE 250 brak
410/1 Sprężyna napinacza łańcucha QUAD NEWFORCE 250 brak
411 Drążek kpl QUAD M10X1,25 L i P gw.wew TAIWAN ADLY 150 brak
412 Drążek kpl QUAD M12X1,25 L i P gw.zew TAIWAN ADLY 150 brak
413 Drążek kpl QUAD M10X1,25 L i P gw.zew QUAD SMC JUMBO brak
414 Sworzeń wahacza dolnegoØ32 x L=14 QUAD EAGLE 250/LYDA 203E brak
415 Sworzeń wahacza górnegoØ32 x L=14 QUAD EAGLE 250/LYDA 203E brak
427 Końc.dr.QUAD M12x1,25 gw.wew L HONDA brak
429 Końc.dr.QUAD M12x1,25 gw.wew P HONDA brak
438 Drążek kpl QUAD CECTK brak
438/1 Końc.dr.QUAD M10x1,25 gw.zew P CECTK brak
438/2 Końc.dr.QUAD M10x1,25 gw.Zew L CECTK brak
441 Drążek kpl QUAD L330/ZEW B-467,B-468 KAWASAKI brak
442 Drążek kpl QUAD L330/wew B-388,B-389 YAMAHA brak
442/1 Drążek R 14 l-325 M10 x 1,25 YAMAHA brak
443 Sworzeń wahacza QUAD KAWASAKI BF750 brak
444 Sworzeń wahacza QUAD YAMAHA G 700 brak
448 Tuleja met/silikonowaØ20,5x10x47 YAMAHA G 701 brak
449 Tuleja met/silikonowaØ20,5x10x38 YAMAHA G 702 brak
450 Tuleja z kołnierzem silik.28x17x20 YAMAHA G 703 brak
451 Tuleja z kołnierzem silik.30x16x20 YAMAHA G 704 brak
452 Tuleja silikonowaØ25 x14 x20 YAMAHA G 705 brak
453 Końcówka dr.QUAD ,,L'' BOSCHAN 200/250 brak
454 Końcówka dr.QUAD ,,P'' BOSCHAN 200/250 brak
455 Końcówka dr.QUAD TAIWAN ,,L'' NEWFORCE 150/200/250 brak
456 Końcówka dr.QUAD TAIWAN ,,P'' NEWFORCE 150/200/250 brak
457 Przegub wahacza górnego ACXA/MASTER brak
458 Sworzeń wah.QUADØ32x l=10 wciskany BASHAN 2S-7 brak
460 Sworzeń górny QUAD FI34 x 12 HONDA RICON TRX 680 brak
463 Końc.dr.QUAD M12x1,25 gw.zew L 41-1046 HONDA RICON TRX 681 brak
464 Końc.dr.QUAD M12x1,25 gw.zew P 41-1045 HONDA RICON TRX 682 brak
465 Końc.dr.QUAD M12x1,25 gw.wew P 41-1047 HONDA RICON TRX 683 brak
466 Końc.dr.QUAD M12x1,25 gw.wew L 41-1048 HONDA RICON TRX 684 brak
467 Końc.dr.QUAD M12x1,25 gw.wew P 41-1013 HONDA RICON TRX 685 brak
468 Końc.dr.QUAD M12x1,25 gw.wew L 41-1008 HONDA RICON TRX 686 brak
469 Końc.dr.QUAD 1/2" 20zw/1'' gw.wew L 41-1032 POLARIS brak
470 Końc.dr.QUAD "'' 20zw/1'' gw.wew P 41-1031 POLARIS brak
471 Sworzeń wah.dół QUAD b/gw 41-3042 POLARIS brak
472 Sworzeń wah.górnego QUAD b/gw 41-3041 POLARIS brak
473 Sworzeń wah.dolnego QUAD z/gw 41-3022 POLARIS brak
474 Sworzeń wah.dół QUAD z/gw 41-3027 POLARIS brak
477 Sworzeń górny z gw. QUADØ32/L12 brak
478 Sworzeń dolny z gw.QUADØ32,5/L12 brak
479 Łącznik l=285 gw.zew. M12 x1,25 brak
479/1 Łącznik l=310 gw.zew. M12 x1,25 brak
480 Drążek kpl QUAD R 16/ M12X1,25 l=310 B-463 ,B-464 brak
480/1 Drążek R 16 l-312 M12 x 1,25 B-463 ,B-465 brak
481 Drążek kpl QUAD M12X1,25 l=325 B-463 ,B-466 brak
484 Końc.dr.QUAD M10x1,25 gw.zew L NR 3 B-463 ,B-467 brak
485 Końc.dr.QUAD M10x1,25 gw.zew L NR 4 B-463 ,B-468 brak
486 Końc.dr.QUAD M10x1,25 gw.zew P NR 4 B-463 ,B-469 brak
487 Końc.dr.QUAD M10x1,25 gw.zew P NR 7 B-463 ,B-470 brak
488 Końc.dr.QUAD M12x1,25 gw.wew L NR 1 KAWASAKI brak
489 Końc.dr.QUAD M12x1,25 gw.wew P NR 1 KAWASAKI brak
490 Końc.dr.QUAD M12x1,25 gw.wew L NR 2 KAWASAKI brak
491 Końc.dr.QUAD M12x1,25 gw.wew P NR 2 KAWASAKI brak
492 Końc.dr.QUAD M12x1,25 gw.wew L NR 6 KAWASAKI brak
493 Końc.dr.QUAD M12x1,25 gw.wew P NR 6 KAWASAKI brak
494/1 Drążek R 14 l-245 M10 x 1,25 KAWASAKI brak
495/1 Drążek R 16 l-245 M12 x 1,25 KAWASAKI brak
496/1 Drążek (sz fi12 l245 M12 x 1,25 KAWASAKI brak
497 Drążek kpl L-345 zew M12x1,25 B-465,B-466 QUAD SUZUKI brak
497/1 ŁącznikØ12 L=345 M12x1,25 QUAD SUZUKI brak
498 Sworzeń wahacz górnego z gw. Fi34 L=12 brak
499 Sw.wah.górnego bez gw. M 33x1,5 L=10,5 brak
500 Sw.wah.górnego z gw. M 33x1,5 L=10 brak
501 Sw.wahacza dolnego wzmocnionyØ31 L=10 brak
503 Sw.wah.dolnego z gw.Ø40 L=12,7 brak
504 Sw.wah.górnego z gw. M 33,5 L=9 brak
505 Sw.wah.górnego z gw. M 30 L=8 brak
506 Sw.wah.górnego bez gw.Ø33 Ll=10 brak
507 Sw.wah.górnego bez gw. Fi30 L=8 brak
508 Sw.wah.górnego z gw. Fi30 L=7,8 brak
510 Sw.wah.dolnego bez gw. Fi31 L=8 brak
511 Sw.wah.górnego bez gw.Ø28,5 L=13 brak
512 Sw.wahacza górny z gw.Ø33 L=11 brak
513 Sw.wah.dolnego z gw.Ø31 L=10 brak
514 Sw.wah.górnego z gw. M 35x 1,5 L=14,6 brak
516 Końc.dr.(POLARIS) gw.zew M10x1,25 L brak
517 Sw.wah.dolnego z gw.Ø40 L=12,8 brak
519 Końc.dr.Suzuki LTR-450 M12x1,25 P gw/zew KTM-525 brak
520 Końc.dr.Suzuki LTR-450 M12x1,25 L gw/zew KTM-525 brak
521 Sw.wah.dolny Suzuki LTR-450Ø35,5 L=11 KTM-525 brak
522 Sw.wah.górny Suzuki LTR-450Ø32,5 L=12 z/gw KTM-525 brak
523 Łącznik stabilizatora P KTM-526 brak
524 Łącznik stabilizatora L KTM-527 brak
525 Końc. dr.Polaris 3/8''-24z/'' P brak
526 Końc. dr.Polaris M10 x1,25 gw/w L brak
527 ŁącznikØ10x 1,25 +3/8''-24z/'' brak
528 Sw.wah.dolnego Fi32,5/L=12 YAMAH RAPTOR 700 brak
529 Sw.wah.dolnego przód Ø32,5 L=12 YAMAHA GRIZLI brak
530 Przegub wzdłużny osiowy M16/16 L=302 brak
531 Dr.stabilizatora Małachowski brak
532 Końc.dr. gw.wew M16 x 1,5 brak
533 Końc.dr.M10x1,25gw.wew P TAIWAN ADLY 150 brak
534 Końc.dr.M10x1,25gw.wew L TAIWAN ADLY 150 brak
535 SW.WAH.GÓRNEGOØ28 L=14 Z/GW YAMAH RAPTOR 700 brak
536 Sw.wah.sam. terenowy Amerykański Fi44 l=16 YAMAH RAPTOR 701 brak
537 Końc.dr.gw/w M16x1,5 L=185 YAMAH RAPTOR 702 brak
538 Sw.wah.wzmoc.fi36,8 L=12 brak
541 Końc. dr.Quad gw/zew M10x1,25 P L=51 brak
542 SW.WAH.TYPG WCISKANYØ32 X L12 brak
543 SW.WAH.TYP D WCISKANYØ32 X L12 brak
544/1 DRĄŻEK R14 L435 M10 X 1,25 brak
547 Końc.dr.gw/w M14x1,5 L=185 p brak
548 SW.WAH Z/GW M12X1,5Ø34 L=14 brak
549 SW.WAH B/GW D18Ø34 L=15 brak
550 SW.WAH Z/GW M10 X 1,5 Fi30 L=8 brak
551 Końc. dr.Quad M10 x1,25 gw.zew P brak
552 TULEJA TEFLONOWAØ25/Fi21 brak
553 SWORZEŃ WAH.Z/GW M10X1,25 Fi29 L=17,5 brak
554 SW.WAH.ADLY Z/GW M10X1,25Ø26 L=20 brak
Zakład Produkcji Samochodowej BeGeF Malbork
ZAKŁAD PRODUKCJI SAMOCHODOWEJ